Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmatyi

    tag

    Üdv!
    :DD Én bevallom őszintén a legelső amit monitortesztekben megnézek, az az ár!
    Ha nem elfogadható az ár akkor el sem olvasom,de bocsi,ennél a tesztnél is ez volt a helyzet!! :(
    Mondjuk ha 2004,2005-t írnánk talán érdekelne a teszt de 2007-et írunk és nálam már nem monitor a monitor ha drágább 62000forinttól!! :( :( :(
    Már jó ideje vannak piacon TFT LCD monitorok,lehetne olcsóbb is!
    .....vagy rakjatok be olyan tesztet ami ebben az ársávban mozog: ~45000-62000forint
    Biztos vannak elég jó monitorok ilyen árban is!
    szerintem igenigen kevés azoknak az embereknek a száma már,akik az ilyen drága monitorokra buknak (kivéve akik szórni akarják a pénzt!!)

    A kérésem az lenne: rakjatok már be lehetőleg olyan LG és SAMSUNG monitorokról tesztet, ami az én fent említett árnak felel meg! (biztos bagyok benne elég sokan igazat adnának nekem!!)
    Köszi! :R

    Ha netán valakinek ''szúrja'' a szemét az amit írtam, azoktól elnézését kérek,a tesztben szereplő monitorok biztos profik, csak az ára nem elfogadható számomra!!

    p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

Új hozzászólás Aktív témák