Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz maximilian4 #28 üzenetére

    A rendszernek/UI-nak MotionWiz a neve, a cikk meg a TouchWiz-ről szólt, ami a launcher megnevezése, innen a félreértés :D

    Más rendszert én sem tennék rá, sőt főzött vackokat sem.

    Lásd minap note 4 tagok vs parallaxis vita.

    Nem volt ott semmi vita, csak beszélgettünk, amíg pár vérfanboy közbe nem avatkozott.

    Add el a francba és vegyél valami mást.

    Ha nem javul a helyzet az 5.0 után, akkor az lesz. Valószínű visszaváltok Note 3-ra, mert valóban érezhető/hasznos különbség a két eszköz között nincs és ott legalább már egy aránylag kiforrott szoftver van.

    Senki sincs kényszerítve arra, hogy samsungot vegyen.

    Ha Android, akkor más nem igazán jön szóba, ha itthon akarod megvenni, normális garanciát szeretnél és megfelelő szoftveres támogatottságot.
    iPhone 6 plus érdekelne, de nincs a földön olyan mobil, amiért 200 eFt-nál többet hajlandó lennék kifizetni, így marad a Samsung :D

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz maximilian4 #28 üzenetére

    Dehát a TW a Launcher. A rom egy más dolog. Én gyári alapú, custom romot használok. A rom extráit ne keverd össze a kezelőfelület extráival! Én biztos vagyok abban, hogy aki elégedett a TW lehetőségeivel, az vagy nem használt még normális Launcher -t, vagy nem használja ki a teló lehetőségeit. A forgatás hiánya pl. nagyon felidegesített. Kiadtam MHL -lel a képet és csak a monitor közepét használta. Rádugtam az egeret és fel volt cserélődve az x és y tengely. Használhatatlan. Az ADW már GB -n is fekvőbe tudta forgatni a főképernyőt.

Új hozzászólás Aktív témák