Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz 7time #35 üzenetére

    Ezt akartam írni magam is Mr. AIDA-nak. Mindjárt DX12? LöL

    Nagyon sok víz fog még lefolyni a Dunán mire az első DX12-es játék szembejön velünk.

    A kérdésre bepöttyintettem egy Igent-t.

    Tőlem aztán úgy oldjátok meg ahogy kedvetek tartja Oliverda, már annak is örülök hogy foglalkoztok a kérdéssel. Az én olvasatomban az a kérdés, olyan játék esetén amiben már elérhető a Mantle GCN kártyákkal csak Mantle alatt mérnétek, minden másnál maradna a DX11.
    Tehát a GCN kártyák Mantle eredménnyel szerepelnének a grafikonokon, szvsz ez teljesen rendben van! :K

    Egy ideje kismillió tesztből lehetett szemre követni mennyi pluszt ad a Mantle DX11-el szemben, főleg azok számára akik GCN kártya híján nem tudják kipróbálni.
    Mint GCN tulaj elég túl sokat olvastam is már emiatt az értékes véleményüket. ;)
    Ez arra is kiváló, hogy a Mantle trollok alól szépen kihúzzátok a széket, nem azzal lesz tele az éppen aktuális VGA tesztetek topicja, hogy decsak ennyit meg annyit hozott.

    +111

    Nekem aztán nem fog hiányozni a DX11 ezekből a játék benchekből (GCN-ek mellől..), ugyanis ahol elérhető a Mantle ott azt használom.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Oliverda #45 üzenetére

    Ennyi! :K

    Azt is nagyon szépen ki fogja adni, hogy a Mantle használat melletti panaszok/bugok mekkora hányada user error, mert ugyebár manapság hatalmas kihívás normálisan drivert cserélni, Win karbantartásról nem is beszélve...

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Aktív témák