Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Messzala #3 üzenetére

    Megnéztem én is a BETA-t és nem találok szavakat. Ha finoman szeretnék fogalmazni, akkor azt írnám: el vagyok képedve. Ha durván, akkor: vérlázító és mi kerül ebbe 60 ajróba?! :W
    Ha kicsit jobban belenézek a játék mélyébe, akkor azt látom, hogy kb zéró fejlesztést csináltak megint, rádobták a skineket a modellekre, lemodelleztek pár pályát (objectek zöme már eleve megvolt a régi játékból vagy más sw programból csak fel kellett újítani, mondjuk ez szokványos), DE se story mód egy ekkora nagy múltú és kidolgozott világú franchise-nál, se egy normális multi nincs benne. Már a multi is szar és ezt sajnos szó szerint értem. Most komolyan egy kaszt van csak 4 fegyverrel és 5 level pár speckó képességgel? Se sniper, se rohamosztagos meg support?
    Megint ott tartunk, hogy a köcsög EA el tudja adni ezt a förtelmet a grafikával. Egyébként a grafika, optimalizáltság és hangulat tökéletes! Soha gyengébbet nem kérek és ez tényleg jól sikerült, DE attól még ez egy 30%-os játék amit ki akarnak adni 1 hónap múlva! Úgy gondolom komoly igénytelenség kell vagy szemellenző ennek a játéknak a megvételéhez és ezt nem sértésként írom. Aki tényleg olyan nagy SW fan, az azért tud szemet hunyni a szemétség felett, aki pedig tizenéves igénytelen lövészhuszár, annak meg minden mindegy. Ha kecskével kellene itt is menni, akkor is megvetetné apucival... Szóval nálam ez is kimarad, akinek viszont ennek ellenére tetszik annak jó szórakozást kívánok hozzá. :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák