Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fluttershy

    tag

    válasz Firka30 #28934 üzenetére

    kicsit utánanéztem mert kíváncsivá tett a téma: lehetséges egyébként a tárolt jelszó kinyerése, de csak és kizárólag rootolt telefonon lehetséges ilyen mutatvány, illetve nem árt egy kis hozzáértés.
    angol fórumokon írták hogy a /data/data/com.[fejlesztő].[appneve] mappán belül (facebook esetében com.facebook.orca vagy com.facebook.katana vagy valami hasonló) kell keresned egy databases mappát és abban egy webview.db fájlt.
    sajnos nem tudok pontosabb instrukciókat adni mert nem vagyok rootolva így a telefonom nem engedi hogy belenézzek a data mappába....
    elvileg ilyen db fájlokban van eltárolva androidon az alkalmazások jelszavai, metadaták, böngészőkhöz formdata, cookiek...
    azt nem tudom hogy a cucc plaintextben van vagy akrobatikázni kell a titkosítással... de ha van is tittkosítás az sem para; a kulcsok is a telefonon vannak valahol; csak elő kell keresni :D
    legegyszerűbb ha jelszóemlékeztetőt kérsz és megpróbálsz visszaemlékezni az emailcímedre+jelszavadra :DDD vagy írsz a facebooknak egy levelet h engedjenek be. szerintem lefényképezett személyi ig.-t ha küldesz akkor megteszik szó nélkül :)

Új hozzászólás Aktív témák