Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz Deck #15795 üzenetére

    Alapból a logikátlanság a fájdalmas! Az még oké, hogy rákérdez, hogy melyik a legutolsó ROM ami elérhető, mivel időközben bármi jöhetett volna ami az összefoglalóba esetleg nem kerül bele. Na, de az üzemidő kérdés?! :F
    Nyilván a Z nem egy akksibajnok. Arra ott van pl. a Galaxy S4, esetleg a Note 2 vagy bármi más telefon. Viszont a user használatától függ ugye - értelemszerűen -, hogy mennyit fog bírni az akksi! Ha csak felnéz és e-mailezik, esetleg Facebook és zenét hallgat akkor akár másfél nap is lehet. Feltéve, ha nem megy a folyamatos szinkronizáció... Ezen kívül, ha a multitaskba otthagyja az összes cuccot amiből ki-be lép, akkor az is öli az akksit.
    Ezen kívül azt is elfelejtik sokan, hogy az állandóan pörgő mobilnet is öli az akksit. S, ha már meleg az a szerencsétlen készülék akkor nem ártana pihentetni, mivel minél melegebb annál jobban merül az akksi.
    Na, de ezt még hányszor kellene leírni? :U
    Egyszer elmegy, kétszer és háromszor is. De amikor a huszadik ember téved ide és kérdezi el ugyanazt az azért már sok!

    Még valami. Egy dolgot megfigyeltem az idők során. Aki vesz egy 100-200 ezres telefont, azon emberek több, mint fele baromira hülye a készülékhez! Ez akkor jön elő, amikor épp nem ért valamit és egyből rohan a fórumokra kérdezősködni. Aztán mi a vége? "Jó akkor hagyjuk..." :D
    Pont tegnap egy Sony fórumba botlottam. Mivel láttam, hogy a Z-nek küülön topicja van így bátorkodtam belesni, hátha van valami jó/friss infó. De se jó, se friss nem volt...

    Cserébe viszont fogadott a következő (másolom ám):
    gyuri26 - "most vettem egy zt és az a kérdésem h miér melekszik a telefon amikor csak jutubbozok?????"
    Noel (válasza gyuri26-nak) - "az nem jó vidd vissza és gariba megcsinálják mert nem szabad melegednie"
    évicica - "honan tudom meg, hogy mekkora a telóm betekintési szöge????"
    shadow - "updateltem a telefont 4.3-ra de ez csak jelly maradt -.- a k*cs*g sony akkor miért írja a Z oldalán h kitkatt a next versio??? ez egy szar telefon!!!!! ne vegyen senki!!!!!!!!!!"

    Szerintem önmagáért beszél... :U

Új hozzászólás Aktív témák