Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz kirby76 #4255 üzenetére

    nekem nincs bajom a hangminőséggel sem. általában hd hanggal megy minden hívás. egyedül szüleimmel való beszélgetés során van klasszikus hangminőség mert nekik régi típusú készülékük van.
    a hangerő megfelelő hívás közben a zajszűrés is teszi a dolgát. néha rám szólnak hogy nem hallják mit mondok de akkor észre is veszem hogy eltartom a fejemtől a telefon alját, és a zajszűrés kiszűri az én hangomat is. majd megszokom. valamit valamiért, mert a zajszűsésnek köszönhetően még a legforgalmasabb út mellett, buszon vagy vezetés közben kihangosítva sem hall a másik fél SEMMIT a zajokból.

    azért akik azt mondják hogy egy hulladék a telefon... hát nem értek egyet. elég masszívan össze van rakva, és valóban különösen ajánlott darab. mindenben vannak hibás szériák. (autó, mosógép, aknavető, de még életmentő eszközöknél is... majd pont valószínű hogy egy telefonnál nem lesz)
    ha a hibákat észleljük, jelezzük 14 napon belül és csere. ennyi a megoldás. aki erre nem képes az vessen magára. megy itt az oltás meg a lehúzás, pedig minden helyzetben meg lehet oldani egy fogyvéd ügyet.
    aki meg olyanokat ír hogy az Sony visszaírt hogy szerinte az 1mm elfogadható, az ne hagyja annyiban. intézni kell tovább, mert nem elfogadható. lehet ha egy másik ügyintézőhöz kerül az ügyed, akkor pozitív választ kapsz. sajnos ahol magyarok ülnek a vonal másik végén ott érhetik meglepetések az embert.

    most nem olvastam vissza, de Chris, mi lett a te ketyeréddel? megoldódott a probléma?

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák