Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somag

    tag

    válasz Deck #9628 üzenetére

    Na kérem a cwm működik!
    Az Xposed is megy nálam, de újraindításkor bootloop.HA NEM INDÍTASZ ÚJRA AKKOR MINDEN OK!
    Néha elkerülhetetlen a restart. Pl. új xposed modul telepítésekor.
    Ilyenkor sima restart bootloopot hoz.
    Viszont ha restart és egyből be a cwm-be vagy a TWRP-be.
    WIPE CACHE, WIPE DALVIK CACHE, REBOOT AKKOR ELINDUL A TELÓ ÉS NEM KELL ELŐRŐL KEZDENI A 314-ES ROMTÓL .
    Így Nekem mennek az xposed modulok is.
    (Bootmanager, CPUfreq in statusbar, CpuTemp in statusbar, Gravitybox[LP], Greenfy, RootCloak)
    Persze restartkor bootloop, de a recovwry megmarad és ahogy leírtam a bootloop is kiiktatható. Ugyan a wipe Dalvik miatt hosszú az indulás nálam a 308 app miatt, de olyan ritkán indítom újra, hogy nekem ez már így használható.

    Ahogy én telepítettem:
    1. Downgrade 4.4.2 fresh ftf install with full wipes
    2. root and install Z2-lockeddualrecovery2.8.3-RELEASE.installer
    3. boot recovery, factory reset and install prerooted .690 5.0.2 lollipop zip (baltic)
    4. not reboot. install xposed-arm-20150308.zip file via recovery
    5. not reboot. install UPDATE-SuperSU-v2.46.zip and Z2-lockeddualrecovery2.8.3-RELEASE.flashable.zip
    6. wipe dalvik/cache
    7. reboot system
    8. reboot wait art do the job
    9. jöhet a cwm (Usb hibakeresés pipa be, Ismeretlen források pipa be
    9.1. Töltsétek le a zipet: [link]
    9.2. Csomagoljátok ki.
    9.3. Csatlakoztassátok a telefont a számítógéphez majd indítsátok el a bye.bat-ot-es.
    9.4. Telefonon a felugró ablaknak adjatok root jogot. Ha nem indul újra magától akkor restart az xposed telepítés előtt.
    10. install XposedInstaller_3.0-alpha2.apk
    11. install xposed moduls (persze pipa mehet beléjük)greenfy és társai
    12. reboot
    13. Bootloopot kapnál ezért be a recoverybe(mindegy melyik) Wipe Cache, Wipe Dalvik cache)
    14. reboot
    15. Xposed modulok beállítása. Majd ismételd a 12-es ponttól.
    16. Kész a rootolt LP XPOSED modulokkal. (Amiket én használok azok tökéletesen mennek.)

    Szóval hajrá!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák