Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirby76

    tag

    válasz Grieves13 #4312 üzenetére

    4K-nál tapasztaltam ezt az extrém melegedés, ahogy gondolom mindenki.
    Ezen kívül zéró, talán Asphalt 8-nál volt egy kicsit meleg a telefon, de az sztem az üzemszerű kategória.
    Karcállóságról egyelőre nem tudok beszélni, mivel egy hete van csak meg. Amúgy egy percet volt csak "fedetlen" a kijelző, mert a gyári védőfóliát azonnal egy nemtomhányrétegű kijelzővédő fóliára cseréltem.
    A hátlapon még mindig fent van a gyári, csak a kamera elől vágtam ki. Azt, illetve a készülék oldalsó peremét egy ilyennel tervezem megóvni: [link]
    A sebességre nincs panasz, lag mentes az egész rendszer, jobb mint a Cyanogen volt az SGSIII-on.
    A kamera kiváló, szeretem az LG féle/?/ dupla koppintós felébresztési funkciót is.
    Sokat rinyáltam itt az első napokban a hangminőség miatt(telefonálás közbeni). Nemtom, vagy megszoktam :) vagy a sok hangbeállítási buzerálás közben módosítottam valamit, de mintha jobb lenne. Olvastam itt a HD hang kifejezést. Fogalmam sincs, hogy ez mit jelent a gyakorlatban, de azért a jelenlegi minőséget messze nem nevezném HD-nek. :))

Új hozzászólás Aktív témák