Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirby76

    tag

    válasz toto0569 #4130 üzenetére

    Tényleg gyönyörű képek Toto, grat! :R
    Nagyon tetszik a lencsés megoldás. Ha ezt élőben látnám elmosolyodnék, de így az eredményeket tallózva döbbenten nézem a képeidet, pláne a makrókat.

    Saycz: nekem SGS3 volt előtte, Cyanogen ROM-al, és főleg ahol lakom, szinte folyamatosan eldobta, mit eldobta, ki sem mentek a hívások. A megoldás az volt, hogy amikor hazamentem, átkapcsoltam 2G-re és tökéletes volt. De basszus, 2014-et írunk, ne kelljen már ilyen favágó megoldásokat alkalmazni.
    Én szolgáltatóra gondoltam (Telenor) de alig egy hónapja váltottam T-re, az is ugyanilyen tré térerő tekintetében.

    Amúgy visszatérve a hangminőségre. Keresgéltem külföldi fórumokon is, nagyon sokan szidják a hívás közbeni hangminőséget. Közben erre a cikkre bukkantam, melynek lényege, hogy a 314-es frissítés elvileg tartalmaz javításokat hangminőség terén. Ez a cikk az:

    [link]

    Én szombaton vettem a telefont, igazából vasárnap tudtam először többet foglalkozni vele, ekkor le is jött a 402-es update, gondolom ez még újabb, mint a 314-es, a hang mégis egy fos továbbra is. Grrrrrr. :(( :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák