Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SonyNex7

    senior tag

    Sztori:2 hete érdeklődtem Z1 vagy Z telefont vegyek nagyon Z1 et akartam de túl drága volt.Leakciózták a Z-t mondom 100-ba kihozom a rossz tulajdonságai ellenére is,mert akkor még a Z1 185.000 volt.2 napja majdnem elájultam 76 a Z ,128.000e a Z1 :Y Azt hittem megörülök eszembe jutott online rendeltem ,bolti átvétellel 8 nap elállásom van és ma van az utolsó nap.Berohantam visszaadtam a Z-t kihoztam egy Z1-et mert eredetileg is azt akartam.(feleségem nevére vettük mert én csak akkor tudtam volna venni ha vissza adják a pénzt 30 nap alatt de addigra vége az akciónak)
    Azt mondom a Z a Z1-hez képest csak prototípus volt 8 dolgot számoltam össze fél nap alatt ami a Z-be nagy hiba volta 10 napos teszt során.
    Brutális gép az biztos.

    Fólia:Átmentem mindjárt GSM boltba fóliáztatni még a gyári feliratos ábrás ott lett leszedve.
    Ilyet még nem láttam:a csávó vér profi,addig törölte,portalanította,ablakot becsukta,minket leültetett és hirtelen szó szerint rádobta a fóliát 10 cm magasról.
    Elképesztő egy por szem sincs alatta,se légbuborék,tökéletesen illeszkedik a szélekhez.3000 ft volt felrakással együtt első-hátsó szett.Pécsi bolt akit érdekel megadom a címet.

    1.Mágnes dockolóval van vkinek tapasztalata?

    2.Tok:krussel color cover(?belefér vajon együtt vele a dockba mert az ha jól tudom cserélhető foglalatos.?!
    Néztem case.mate aszatli tartósat.Vélemények.?Milyet érdemes venni?[link]
    [link] [link]

    3.Nem probáltam ki a gyári headsetet.Milyen minőségű?Van egy TDk I300-am annál jobb?
    Vagy más 15e áruakkal felveszi a versenyt?

    Gyors töltőm van már hozzá csak ezek hiányoznak.
    köszi az infokat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák