Hirdetés

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

  • Honor 200 Pro - mobilportré

    ma AI portrémóddal támad a Honor, csúcskategóriába kúszott árazással.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • batt

    aktív tag

    Sziasztok! Egy kicsit pánikolok,ezért a segítségetek szeretném kérni!
    Most vettem nem rég a telót kb 10-12 napja a t-mobil tól és gyárilag 4.4.2 android van rajta!

    Eddig nem csinálta most ma kezdte el csinálni a teló,hogy pl albumba amikor a fényképeket nézegetem és elfordítom a telót nem fordul el vele a kép is,csak akkor javul meg ha megnyomom a bekapcsológombot! Akkor csinál még olyat is,hogy a bekapcsológomb megnyomása után nem tudom leszedni a képernyőzárt! (érzékeli az ujjam meg a csillámok is ott vannak de nem oldja fel csak ha még 1x megnyomom a bekapcsológombot! Valaki másnál is csinál néha ilyet? Ez android vagy hardver hiba?

    Olvastam fentebb írtátok 14w14 gyártás kódokat az enyém 14w19 az jó? bizonyos típusokba más hardver van? Vagy mért számít?

    Előre is nagyon köszi a választ! :R :R :R

    Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

Új hozzászólás Aktív témák