Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobbah

    csendes tag

    válasz szimike79 #6292 üzenetére

    Nyugi, ne idegeskedjél! Szerintem pont te bántódtál meg, mert kicsit lehúztam a telót, amit te nyilván nagyon szeretsz. Igen, a "katasztrófa" jelző valóban sok volt, ezért most elnézést kérek: Elnézést a "katasztrófa" jelzőért, tudom én is, ez túl erős volt.
    De. Egy telónak (vagy bármilyen eszköznek) nem csak jó tulajdonságai vannak és bizony szabad említeni a negatívjait is. Nekem bármennyire is tetszik az Xperia S, látom a negatívjait is és ki is mondom. Remélem ezt szabad?! Mint azt korábban is írtam csupán a friss (első lépések a telóval) észrevételeim írtam le, egyáltalán nem lovagoltam semmin, főleg nem pocskondiázás céljából.
    Az Xperia S még mindig nagyon tetszik, de még mindig látom azt is, hogy ennyi pénzért normális illesztésekkel is összerakhatták volna (hátlap és a szép átlátszó csík alatt a randán nyekergő fekete csík). Persze, mint kicsit fentebb is írtam, meglehet vele barátkozni.
    Olvasgattam bővebben a Moto DEFY Plus-ról is, hát tuti, hogy nem lesz csere, maradok boldog, de kritikus szemű SoXpeS tulajdonos B)
    Köszönet a Topic-ért Mindenkinek! Jó anyag!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák