Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonlaci55

    tag

    válasz szimike79 #294 üzenetére

    gsm boltban kell vásárloni ilyen drága árak melett és itt nincs is hűség

    Simon László

  • Dany007

    veterán

    válasz szimike79 #294 üzenetére

    Engem is le se szarnak... :D
    Ha hagyományos telefonváltást választok előfizu újítás nélkül, akkor majdnem olyan drága lenne a telefon, mintha kártyásan venném.
    Persze, ez érthető nem írok alá hűséget. Na de azért mégis ott vagyok pár éve.

    Nem sok, mert olyan 3 éve mentem át a T-hez a Vodától. A Vodánál voltam vagy 7 éven át. 7 éves díjcsomagban. Kb 20-25 ezres számláim voltak. De nem érdekelt, nem volt család, lakás, gyerek. Aztán egyszercsak mérges lettem. Lemondtam az előfizetést és átmentem a T-hez. Itt most ugyanannyi beszélgetéssel / sms-sel internettel megállok havi 6-7 ezerből, mint amiért a Vodánál 20 ezret fizettem. (régi volt az előfizetés típusa).

    A poén, hogy két nappal miután T-re váltottam az új T-s számomon hívtak a Vodafontól, hogy úristen, én miért mentem el? Ilyen meg olyan nem publikus kedvezményeket is adnának nekem csak maradjak Vodás! Na mondom ba***meg és ezt miért nem tudtad nekem elmondani, amikor két napja bent voltam lemondani az előrefizetést? Egy szót nem szólt senki arról, hogy tudnak jobb díjcsomagot ajánlani, vagy épp "nem publikus" kedvezményeket. Leszratam, jó ez így a T-nél.

    Tavaly ilyenkor újíttattam előfizetést. Egyúttal megvettem a mostani LG Optimus P500-at. Ez a telefon akkor függetlenül olyan 60-65 körül volt (a PH!-s tesztben 67k-t írtak), MédiaMánia S díjcsomaggal - vagyis havi 5.000 forintos díjcsomaggal - 2 év hűségre odaadták a telefont 19.000 forintért. Ergo harmad annyiért megkaptam, mint a kártyás verziót.

    Most meg mi van így egy év elteltével? Nézem ezt az SE Xp Arc S-t, hűség nélkül 97.000 forint. MédiaMánia S-sel meg 85.000 a boltba (az LG-t is a boltban vettem, nem a neten rendeltem). Na most akkor hogy van ez? Aláírok 2 évet és kapok érte 10 ezer engedményt? : s

    Tavaly még ~ 60% engedményt kaptam ugyanezen díjcsomag esetében, most meg már csak 10% jár a hűség nélkülivel szemben? Ennyiért nem fogok 2 évet aláírni.
    (persze havi 20.000 forintos előfizetés mellé már el lehet vinni 9900 forintért... :U Ki a fene engedheti meg magának a havi 20k-s telefonszámlát magánszemélyként? :S )

    Az a röhej, hogy ahogy néztem a Telenornál és a Vodánál is hasonló árak vannak. Ilyen kategóriás telefon esetében max 5-10 ezer forint eltérés van a 3 szolgáltatónál azonos díjcsomag esetében. Mi ez ha nem kartell? ;]

    Na mindegy, remélem mire kijön az Xperia S meg leginkább a P, addigra majd valami változik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák