Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz Zigi #4678 üzenetére

    Túl kicsi a kezed azért vágja.
    Azért a tipo többet fogyaszt a TFT-je miatt ezért kell nagyobb aksi.
    Amúgy ez felhasználó függő és azt is le lehet meríteni félnap alatt.

    Tehát megint UserError

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • Dany007

    veterán

    válasz Zigi #4678 üzenetére

    Már azt hittem végig negatív tapasztalat lesz csak...
    A kijelző csúszka szerintem is nagyon alul van. Valahol a képernyő fele alatt egy picivel kényelmesebb lenne. De úgy tudom ezt könnyen lehet javítani valamilyen egyedi lockerrel.

    A ramot én is furcsállottam. Nekem most azt írja, hogy 145MB foglalt és 525MB szabad. Ha ezt így összeadom még akkoris messze van az 1GB-tól. De gondolom a többit maga a rendszer(mag) használja el. És azt nem jelzi külön. De mivel nálam zökkenőmentesen megy minden így nemigazán zavar a dolog. Gondolom ára van ennek a zökkenőmentességnek is.

    A képstabilizátor nekem nem okozott még problémát. 1080p-ben minden akadásmentesen megy. Felvétel és lejátszás is. Viszont nekem a beltéri képekkel vannak problémáim. Még erős mesterséges fény esetén is hajlamos mocskosul zajos lenni a kép. Viszont a kültéri képek és a videók minősége kiváló.

    Az akksi, hát az ilyen. Várd meg a 3 hetet, mielőtt megítéled, ugyanis ennyi kell neki, hogy elérje a maximális kapacitását. Kisütni pedig szigorúan tilos.
    Én is naponta töltöm, bár tény, hogy elég sokat piszkálom. Kijelző auto-n az segít, meg persze GPS 3G csak akkor van bekapcsolva ha tényleg kell.

    A kijelző szerintem is brutális. Simán elfér egy iPhone mellett. Igazából azt a 40ppi különbséget csak pár centiről lehet észrevenni. Ellenben a white macig egyből kijön.
    A régi LG telefonom képe szabályosan fakó hányadéknak tűnik a P mellett. : )

  • neorow1

    senior tag

    válasz Zigi #4678 üzenetére

    A GT540-emben is 1500-as akksi volt, mégis meg tudtam fektetni 4 óra alatt csak netezéssel, pedig nem lehet egy lapon említeni a 2 cuccot.

    A füles a kategóriájában jól szól, szerintem hozza a HPM-70 szintjét, nem tudom mi a problémád, bár én egy CX300II-t használok Beats Audio driverrel és teljesen jó.

    A bill feloldást nem kommentálnám, van ezerféle lock screen a Marketben, bár semmi kivetnivalót nem találok benne, szerintem tökéletes.

    A RAM-hoz meg annyit, hogy azért van, hogy használjuk, bár úgy látom ez kardinális probléma néhány embernél, hogy "szabad memória fétisben" szenvednek és az a sok "szar" arra való, hogy működjön a rendszer.

    Nálam naponta 30%-ot csökken az akksi, így könnyen kiszámolható, hogy 3 napig is elmenne, de nekem nem nagy fáradtság este rádugni a töltőre mikor elmegyek aludni. Elektromos zavart én még nem tapasztaltam.

    Dany: a GPS nyugodtan maradhat bekapcsolva, csak akkor használja, ha egy programnak szüksége van rá, általában a Facebook szokta bekapcsolni kb. 3 mp-re ha chaten írok, meg a navi.

    [ Szerkesztve ]

  • baradi

    senior tag

    válasz Zigi #4678 üzenetére

    Zigi!

    "de a hangszóró lehetne jobb is" lsz ezt fejtsd ki bovebben esetleg massal osszevetve, mert ez nalam alap kerdes, es most gondolkodom ilyen telon !

    Koszi'

Új hozzászólás Aktív témák