Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bossm

    csendes tag

    Nagyon hasznos ez az oldal és legfőképp a hozzászólásaitok.Köszönet érte :)
    Én most döntöttem úgy, hogy felnyitom a BL-t és kipróbálom a CM11-es KitKat-t.
    Elkövettem azt a hibát, hogy túl sok meghajtót pakoltam a laptopra, így már magam sem tudtam követni, hogy mit is tölt be. Sehogy sem tudtam a fastboottal az unlock parancsot a telora küldeni, az folyton ujraindult. Lepucoltam a gépet és csak az aktuális Flashtools-t raktam fel és annak meghatóit. Elinditva tapasztaltam, hogy a FT-ban ott figyel a bootolader unlock gomb. És igen, müxik is:) Nekem mar megvolt a sony oldalán generált unlock kodom, de a FT-ban láttam egy erre vonatkozó Generate gombot is. A FT-bol végeztem el a bootloader img fáljának kiírását is amire 2 modszert is felajánlott. A Doomlord féle müködött. Csak én voltam béna, mert a bekapcsolás utan nem a hangrő le gombot kellett volna nyomkodni (ahogy anno) hanem a powert egyszer röviden. Az aktuális W5 -t felnyomtam es nagyon kellemesen csalodtam. Meg sosem volt a telon "idegen" ROM/kernel a stock ota. Nagy gyönyörűségemben elkövetem azt a hibát, hogy TTB-pal visszaállítottam JB-es Wifi/Fiok stb mentéseimet. Reboot, es aztan lestem hogy miert nem tudom bekapcsolni a wifi-t. Ekkor jött a képbe ez a forum és a Ti segítségetek. CWM-ből full reset és most minden ok. A telót használva komolyan olyan érzésem van mintha egy új lenne a kezemben :)

Új hozzászólás Aktív témák