Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Neszójábe #177 üzenetére

    Köszönöm az emberibb hangnemet ez mindjárt más.Nem tudom honnan vetted hogy nem láttam Plazmát, szerintem erdöke kommentjére adott válaszomat értetted félre. Az ő általa említett 60"Sharp plazmára írtam, hogy látnom kellene működés közben, mert a méret nem az elsődleges szempont nálam.Ahol kinéztem a Philips tv-t ott is volt több darab plazma és LCd is. első látásra eldöntötte a családunk mikor ki voltak téve egymás mellé hogy ,ez kell nekünk.Mondjuk lányomat nagyon motiválta az ambi :D[link]
    van még egy Loewe LCD-m is amit dolgozói akcióban vettem még a Philipstől hihetetlen áron, valamint egy Loewe hagyományos CRT de HD ready Tv-m( Aminek brutális képminősége van a hangzásáról már ne is beszéljünk)
    Szeretjük, soha nem volt gond vele semmilyen formában . és gyönyörű a képe a feketén pedig még soha nem tünt eddig fel hogy kékes lenne vagy nem lenne elég mély , (bár igaz hogy a képátlóhoz képest messzebbről nézzük.). pedig most is itt van előttem.ettől függetlenül a plazmát nem szóltam le soha, de az LCD se ott tart már mint ezelőtt 5 éve.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák