Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Neszójábe #216 üzenetére

    "Egy jó ügyet rombolsz" inkább megyek is, mielőtt még közellenség leszek a jó ügy követői előtt :Y

    StLui #217 Igen, tudom az emberek 90%-a agymosott barom, aki nem tudja eldönteni, mi kell neki. Örülj, hogy te nem tartozol közéjük. (btw a fenti műsorokból egyedül a Győzike showt tudom minősíteni, abból legalább részleteket láttam). Egyébként a TV nézési szokásaimhoz vsz a plazma jobban "illene" és azt is akartam mindíg - minimális időt nézünk TV-t, gyakorlatilag a napi átlag szerintem nem éri el az 1 órát, nappali könnyen, és teljesen besötétíthető - de addig vártam, hogy kinője gyerekbetegségeit, hogy gyakorlatilag a kihalás szélére került közben. Várakozás közben meg elfogtam egy jó akciót a w9-re és nem bántam meg, még akkor is ha szerinted az nem való mozgókép megjelenítésre, csak digitális képkeretnek. (Az egészben az ironikus, hogy gyakorlatilag plazma párti vagyok, de a panasonic itthoni hivatalos hiánya, az ebből esetleg adódható garanciális ügyintézési gondok elbátortalanítottak, a w9 meg szerelem volt első látásra, az meg, hogy kaptam egy akkor hivatalos forrásból 180k-s telefont vele már csak bónusz)

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák