Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neszójábe

    senior tag

    válasz dezz #173 üzenetére

    b.: ezzel a válasszal mindent elmondtál.

    dezz:

    3. Akkor ezt a kérdéskört felejtsük is el, mert a pana fhd belépő! modelje itt kezdődik. És akkor arról nem beszélek, hogy a "középkategóriás" model 3000 hertzes és még mindig 150k-val olcsóbb 50 colban, mint ennek az akciós ára fél milláért...

    "Ilyen erővel az LCD nem elég mély feketéjéről sincs értelme beszélni, mégis beszélünk róla."

    Ez így nem pontos. Arról nincs értelme beszélni, hogy a folyadékkristály nem fed teljesen, mert ez így van és pont (máshogy meg nem tudják megoldani, ezek a dinamikus kontrasztok egészen nevetségesek, amikor megvettem anno az csúcs lcd-met, azt hittem hibás :DDD ). Arról, hogy az LCD feketéje nevetséges, beszélni kell, hátha még egy-két ember köszönetet mond később, hogy normális körülmények között is megnézett egy tévét, nem csak az osanban, mint ahogy arról is beszélni kéne, ha a plazma mozgásmegjelnítése elmaradna az lcd-étől, de mivel épp az ellenkezője igaz, ezért nem beszélünk róla (mint hiba).

    "Akár jobb is lehet nála."

    Szerintem az elég közel kerül hozzá, meg a jobb is lehet nála között "elég" nagy különbség van...

    [ Szerkesztve ]

    Peace

Új hozzászólás Aktív témák