Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    Hát nem tudom, nekem a Lenovo-n igazán elférne 1366*768-nál nagyobb felbontás, zoomolni szinte mindben lehet, amit használok (office cuccok, Java alkalmazások).

    Viszont ami ennél jobban zavar az a nyüves TN+film panel. Aaaaaanyira ciki hogy már a gagyi kínai tabletekben is IPS van egy jó ideje (felbontás ide vagy oda). És baromira nem mindegy hogy mit nézek egész nap (az utóbbi hónapokban kifolyik a szemem...érdekes, pont azóta amióta 8+ÁFA órában kell néznem a laptopot, mert nincs külső kijelző). Megváltás nap végén a "gagyi" 10.1-es, full HD, xVA paneles tabeltet nézni.

    Szóval. Nem esett róla szó, de ezek akkor végre IPS panelek, vagy még mindig TN+Film-et próbálnak prémiumként eladni? (én pl azért nem cseréltem 3,5 éve lapost, mert nem vagyok hajlandó mégegyszer TN+film paneles gépet venni...amíg meg nem gondolják magukat a t. gyártók, addig marad a 17,3-as Samu....ha meg nem gondolják meg magukat időben, akkor nem is lesz következő lapos, csak tablet: amilyen tempóban fejlődnek, lassan mindenre jó lesz egy komolyabb tablet amire munkán kívül használtam a lapost)

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák