Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeti78

    senior tag

    válasz RoMix85 #655 üzenetére

    Én írtam a csúszkát, mert pl. a Blade 2.3-ban a csúszka mellett van lehetőség, hogy kiiktasd a szenzort, és manuálisan állítsd be a fényerőt. Csak ki kell pipálni, hogy használja e a szenzort, vagy sem. Ezek szerint itt nincs. Ne érts félre, nincs még ilyen telefonom, de ő a kiszemelt következő "áldozat", jövő hónap elején....:) Ezért követem nyomon a topicot.

    A tiéd szolgáltatói készülék, vagy gsm bolti garanciás?

    Egyébként akkor valószínű, hogy a szenzorral lesz nálad a baj, az is lehet, hogy csak kalibrálni kellene...

    (#656) llll : Én is csak leendő tulaj vagyok, de átérzem a gondodat.... :D

    Úgy látom, szinte mindegyik gyártónál van hibás széria, főleg az elsők között fordul elő gyakran. Én is nap mint nap bújom a fórumokat, teszteket, hogy mit vegyek. De ha az ember nem akar/tud rászánni egy telefonra 120-130 ezer forintot, akkor bizony kompromisszumot kell kötnie. Arról nem beszélve, hogy természetesen a felső kategóriás készülékek sem hibátlanok, illetve nem mentesek a gyári hibáktól sem.... Nekem a Mini-ben dolgozó hardver, illetve összességében az egész telefon, a most piacon lévő ilyen árú társai közül a legjobb vételnek tűnik.... :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

Új hozzászólás Aktív témák