Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    Na, akkor megírom én is az első napi tapasztalataimat. DPD-hozta ki ugye ingyen a "kicsikét", a megbeszélt időpont be volt tartva, az mondjuk kapásból nem stimmelt, hogy a Tesco azt mondta, hogy csak beüzemelve vegyem át, a DPD meg azt mondta, hogy megnézik a törést és lépnek. Valóban "csak" kivették és léptek is, de végül is a törést volt az egyik legnagyobb veszély, így nem balhéztam.

    Tesco értett hozzá, azt mondta, hogy a talp vagy 30 kiló a TV meg további legalább 30, ehhez képest az egész csak 45 kg (ez azért volt viszonylag fontos, mert üvegasztalra rakom).

    A csatornakeresés (Digi kábel) baromi hosszú idő volt, volt vagy 20-30 perc. Olvastam itt hangproblémákról, hát igazából ez szerintem szubjektív, merthogy nekem ez teljesen OK. Egyik TV-m sem nyom itthon nagyot a gyári hangszóróján (2 x Samsung, 1 x Orion), kettőhöz csatlakoztatva van hangrendszer, azzal együtt kell használni, ha ütős basszust és magasakat akarsz. Doboz hang szerencsére nálam nincs.

    A képe (valaki ugye arról is panaszkodott) fenomenális. Ő a negyedik full HD a házban, ez úgy tökéletes, ahogy van. Szépek a színek, nem mosódik, nem szellemképes, egyszerűen makulátlan + ugye ehhez jön a 165 cm élménye. Kb. leírhatalan...

    Távirányító nekem bejön, pont olyan mint bármi más TV-é.

    Kék brutál LED szerencsére itt nincs és bár a nappaliban van és nem is zavarna, de szerintem ennek nagyon kicsi a fényereje, így valamit cserélhettek.

    Ami egyenlőre negatívum, hogy kábelen keresztül nem hajlandó kommunikálni a hálózattal. Azt írja, hogy van IP-cím, van kapcsolat (mutatja is a földgömböt), de hibát ír ki, amikor benyomom a www gombot. Wi-Fi van benne (rosszul mondta a Tesco), SŐT 5 Ghz-s Wi-Fi-t is tud, ami azért nem gyenge, mert egyenlőre csak a Samsung Galaxy Note 4-em tud ilyet, ezt nem is reméltem volna! Szóval mivel egyenlőre a hálózatom nem fogadja be a TV-t, így a NAS-ról nem tudtam még HD filmeket nézni sajnos. Most nekifekszem, hogy mi lehet a gond PC-oldalról.

    A leírása egyszerű és buta. Példának okáért azt mondja, hogy töltsek le egy mediaplayert, mert csak úgy fog menni a DLNA (hibás infó, mert Wi-Fi-n megy), egy rossz Nero-s címet adnak meg plusz amikor végre bepötyögöm brutál buta módon, akkor kiírja, hogy "hiba, ez a letöltés nem támogatott". Arról nem is beszélve, hogy más menüket mond a leírásban, mint a TV-ben amiket kiír. Világ életemben csodálkoztam az ilyen kínai minőségű leírásokon.

    Összegezve, első nap után azt mondom még mindig, hogy ennyi pénzért, 3 év garis ekkora TV-t venni nem is vitakérdés...

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák