Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Arthuro_Adam #222 üzenetére

    Nem ez a gond. Hanem ezzel a hibával még csak a garanciámat sem tudtam volna érvényesíteni. Mert nem folyamatosan csinálta, hanem random. Ha visszaviszem, és éppen jó max. átveszik, és "test ok" visszadobják. Igazából tehetetlen voltam, és ez zavart a legjobban. :F
    Az pedig hogy éppen én jártam így...Érdekes módon ez csak a Kóreiaaknál volt jellemző. Az LG nem volt kompatibilis az alaplapi USB csippel, ezért külső PCI USB kártyát kellett betennem, hogy legyen háttértár mód. Biztos ezt is csak éppen én kifogtam.
    A Samu I8910 is elvileg tudta a 720p videó felvételt, gyakorlatilag meg nem mert kb. egy diafilmvetítés folyékonyabb volt mint a 720p felvétel. Már ekkor is voltak support gondok (2009.dec), miszerint a magyarországi régióra 1db firmware-t se tudott kiadni a Samu megjelenés óta ami akkor közel 1 éves intervallum volt. Az Omnia2 jó volt, ill. ezzel volt a legkevesebb gondom. Itt az lett elqúrva hogy kevés volt a RAM, és mivel a WinMo által folyamatosan szivárgott, elég hamar el tudott fogyni. A többi negatívum a WinMo 6.5 számlájára írható. Majd jött a Wave...
    Én ezeket nem nevezném az "éppen kifogtad" kategóriának. :U

    Azokkal a tipusokkal, amikkel eddig elégedett voltam (nem kiröhögni ;] ) : SE W880i, SE W890i, SE W995, Nokia N86. Tudom ezek nem érintő kijelzős tipusok, de amióta érintőst használok, az iPhone-nal vagyok a legelégedettebb.
    Egyébként W890i vagy W995 vétel tervben van mint másodlagos melós telefon. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz Arthuro_Adam #222 üzenetére

    Egy pillanat!
    "Az általuk kapott tesztkészülekben nem működött. Ezt is írták meg."

    Nem egészen. Újra idézem:

    Magyarországon egyelőre nem működő navigációs szolgáltatás ebben a kategóriában komoly mínuszpontokat jelent

    Azért nem működött, mert nem használták. Ez a saját figyelmetlenségük, vagy a forgalmazóké, akik nem hívták fel erre a figyelmet.
    A probléma, hogy azt állították ez blama, hogy ilyen készülékben egyelőre nincs navi (Magyarországon).

    Olyan ez, mintha egy autós szaklap újságírója a hétvégi tesztautóról a jellemzésben a negatívumoknál megemlítené, hogy kellemetlen, hogy az autó utastere nyári napon ötven fokra melegszik - miközben nem tudja, hogy klímával szerelt, amit be sem kapcsolt...

Új hozzászólás Aktív témák