Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz Karma #375 üzenetére

    Egyetértek veled. Talán nem is lehet összehasonlítani a két eltérő technológiát annyira szubjektív, kinek mi tetszik. A színhűség miatt én is a SCLCD mellett voksolok. Egyébként a fekete az fekete, nem szürke, de nem is mélyfekete.

    Az SE hálózat a telefon információit menti le, tszámok, határidők, naptárak, alap dolgok. Azt írja, hogy segítség új telefonra való visszatöltéshez. Szerintem megegyezik a Pc companion szolgáltatással, annak internetes, a telefonnal kezelhető változata. És magyarul is tud!
    A Google szolgáltatásait én is igénybe veszem, facebook, levelezés, Market de ez más jellegű.

    Néhány hónapja nem foglalkoztam Androiddal ezért meglepetés volt a 2.3-as változat. Biztosan lesz róla később sok minden hír, nekem egyenlőre tetszik. A Voice rendszere egészen jópofa. Végre a számítógépes csatlakozás is sokkal egyszerűbb lett.

    Ha már itt vagyunk ebben a fórumban leírom szubjektív véleményem, hogy a Bada op rendszer az én telefonhasználati szokásaimnak jobban megfelel, kisebb kezelési koncepció hiba kivételével jobbnak tartom, mint a korábbi Androidokat. Sokkal jobbnak tartom a videó és hang lejátszó rendszereit, az Androidosok kókányoltak ehhez képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák