Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Speedy86

    aktív tag

    válasz Swami #35477 üzenetére

    Na már rákerestem a bináris órára :DDD
    Komoly arc lehet aki csinálta :DDD
    Lehet Morpheus volt, vagy Neo :C

  • Tomajdon

    aktív tag

    válasz Swami #35477 üzenetére

    Volt fennt offline magyar-angol-német szótár, nekem fennt is van :P De azóta sehol sem láttam...

    /idegeskedés on
    Lassan kezdem megérteni, hogy egyesek miért akarnak cserélni. Maga a hardver az überszuper, de a bada-val kezd nálam is betelni a pohár. Nem jön semmi normális, hasznos alkalmazás, Karma appjára is várunk már nem tudom mióta, de a sok értelmetlen sz@r jön... akkor még nem is beszéltünk az angry birds-ről ami már február 15 óta "comes very soon" állapotban van. Erre itt a nokia a symbiannal, ami "süllyedő hajó", és arra jött ki legelsőnek az angry birds: easter. Nem ifosra, nem androidra, hanem symbianra. Nem értem, hogy ilyen hozzáállással mit is akar a samsung. Akkor a bada 2.0 júliusi jöveteléből szerintem semmi nem lesz. Meg addig nyugodtan csinálhatnának apróbb frissítéseket, megálltak a JL2-nél, de csinálhatnának bada 1.2.5-t pl., ami javítja azt a sz@r böngészőt. Eddig elvoltam azzal ami van, mert most sincs sok alkalmazásom, de amik fennt vannak azokból is kb. 2 értelmes van. De már kezd elegem lenni, mivel nem azért fizettem 75.000 ft-ot, hogy kapjak egy butafónt. Lényegében nem is kellett volna a nokia e51-em nyugdíjba vonultatni, mivel arra is több hasznos alkalmazás van... meg frissítés.
    /idegeskedés off

Aktív témák