Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz AusWolf #667 üzenetére

    Mivel pannonos vagyok, és azon tapasztalom, igen, erre a verzióra igencsak érvényes. :)
    Ha pannonost veszel, akkor a java-val ahogy írtam, nem lesz bajod.
    Ha vigyázol rendesen, a sérülékenység nem téma. :)
    Ez a beállítás-felejtés meg olyan, hogy widgeteknél pl a widget listán mindig átrendezi magát, sosem ott találod meg az ikonokat, ahol hagytad, illetve ha hozzáadsz egy új ikont, akkor a teljes widget rendszert "reseteli", mindent pakolhatsz ki újra a képernyőre, rendezheted, stb. Ez utóbbi elég bosszantó, ha ki akarsz egy widgetet próbálni, vagy épp rájössz, hogy szükséged van rá, stb...
    Az ébresztésnél a minap tapasztaltam, hogy hétfőtől péntekig beállítottam melóhoz ismétlő ébresztés, szundi funkcióval (kétszeri ismétlés 3 percenként ennél (ez nagyon magic benne, hogy még a szundi funkciót is teljesen testre lehet szabni! :)) )), erre -mivel estére kikapcsolom a telót- reggel sikeres ébresztés után arra fogad indítás után a teló, hogy nincs fent a kis harang a képernyő tetején. Mondom: "Miva?!" :DDD Megnéztem a beállításokat. Az ébresztés meg is maradt beállítva szépen, csak épp nuku hétköznapokon lévő ismétlés, nuku belőtt szundi funkció. Szépen átállította magát egyszeri ismétlésre. :(( :(( :((
    Mondjuk ezek olyan hibák még, amiket el lehet viselni, ha odafigyel az ember, de akkor is korrekt lenne egy jó szoftverfrissítés!

    Ha ennek ellenére is úgy látod, erre a telóra van szükséged, én csak ajánlani tudom, mert imádom egyébként! Függetlenül teljes áron nem venném meg, de előfizuval + netshop kedvezménnyel + bónuszprogram kedvezménnyel 17480-ért igencsak megérte nekem, főleg, hogy 10k-ért a régit tudtam értékesíteni! :))

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák