Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ComPityu

    csendes tag

    Hát nekem nem jött be !

    Az a kis piszok egy spion ! Adatot gyüjt a felhasználóról,és azt közli az illetékesekkel.
    MInden kis vacakot vegyek meg komoly pénzekért. Amit nem is sajnálnék,de alig van jól használható.
    A böngészőben ,eddig nem sikerült át állítani a kezdő oldalt, csak a Bing jön be . :O
    A memóriához nem férek hozzá, csak a redvás Zune-on keresztül. Ha ilyen méregdrága kütyüt veszek had döntsem el én,hogy mit másolgatok a memóriába ! :Y
    Nincs testre szabható ,telefonkönyv,pl képek a hívóhoz,csengőhag , stb. Egy rohadt csengőhangot nem lehet felrakni rá, megint csak a Zune ! :W
    Skype nincs hozzá,,
    A Home képrnyő kinézete özönvíz előtti ! És nem testre szabható. Gondoljunk ,az sbp shell re ,vagy a Touch Flo ra. A teljesítmény megvan benne, a kreatívitás,és a fejlesztés lehetősége kevésbé ! Már pedig a leg sikeresebb készülékek mindig azok voltak, amelyeket jól lehetett buherálni,pl főzött romokkal feltölteni,stb.
    BT nem akar kommunikálni több készülékkel sem, És nem csak az enyém volt ilyen.
    A WiFi is eélg nyögve nyelősen indul,nehezen csatlakozik. Egy 100eurós, Kínai gagyi sokkal gördülékenyben belépett a környéken lévő routerekre.
    A legjobban ,az amatőrök elől jól elrejtett alkalmazások irritálnak, melyek folyamatosan adatot közölnek valakivel. Hol vagyok, merre járok, mit nézek a neten, mennyit telefonálok,stb. Ha nem figyel oda a tulaj, komoly telefonszámlát tud generálni a kütyü.

    A pozirívum, ,hogy pl baromi gyors a kis rohadék. :R Nagyon szép is.A képe kristály tiszta. Az tapi képernyő is minden igényt ki elégít. :)
    A memória viszont nem bővíthető.Ami ugye filmekhez, és esetleg elvetemültebbekenk torrenthez jó lenne.

    SZVSZ , A fejlesztők nagy baklövést követtek el a win7-el.Nem jósolok nagy piaci sikert neki !

    [ Szerkesztve ]

    Sleepy Head :-)

Új hozzászólás Aktív témák