Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz VD #6 üzenetére

    És?

    Én magam egyébként inkább egy olcsó connected órát keresek, ezért nézegetem a híreket - ugyanis nekem tökéletesen elég lenne egy rezgő jelzés hogy történés van, a többire úgyis ott a telefon.

    De ezzel együtt nem fosom tele az összes okosórás hírt azzal, hogy én ilyet meg olyat vennék, és ez egy szar.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz VD #6 üzenetére

    Azzal van baj, hogy itt jol megmondjatok a frankot. Kozben a tietek is pont egy olyan velemeny, mint azoke, akik megveszik ezeket. "Minek a kezemre egy archaikus eszkoz, ami csak az idot mutatja?"

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • mogyesz

    aktív tag

    válasz VD #6 üzenetére

    "Mert minek még egy korlátozott tudású kütyü a telefon mellé? Mivel műszaki cikk, hónapok alatt elveszíti az értékét! Nevetséges készenléti időkről ne is beszéljünk. Ez egy vakvágány."

    Mondjuk Én speciel örülök neki, hogy létezik ilyen. S4-hez vettem egy Ger Fit-et, ami mire is jó Nekem?
    Telefon zsebben, jön e-mail, sms, hívás, azonnal látom mi jött, nem kell zsebbe sem nyúlni érte. Ha fontos, azonnal tudok reagálni. Igen, mondhatni erre, hogy lusta vagyok, mert miért nem veszem elő a telefont...
    Mivel IT szektorban dolgozom, hálózat/szerver üzemeltetés, így a monitoring is e-mailben jelez. /Ez lehet napi 50-60 e-mail is, amiből van sürgős, és kevésbé fontos is./
    Egy idő után a telefon előkapkodása elmarad(hat), hiszen a 10-ik nem sürgős esetén jöhet egy 11.-ik, ami fontos lenne, csak épp nem nézem meg azonnal. Nem beszélve arról, hogy a rezgőt/hangot nem mindig venni észre zsebben. Az óra viszont rezeg.
    + a Viber is jelez, így ha rámírnak, azonnal látom :-)

    A fenti használattal 3(!) napot elmegy. Azért az nem olyan rossz.

    Így számomra nem vakvágány, hanem egy újabb kütyü, ami segíti az életemet.
    És mennyivel diszkrétebben lehet egy beszélgetés alatt az órára pillantani, mint minden alkalommal előhúzni a telefont... Vagy lemaradni egy esetlegesen fontos üzenetről...

    Mellesleg design-ban sem utolsó.

    Megértem, ha valaki szerint vakvágány. Csak ugye különbözünk, Nálam pont nem az.

    Bocs, ha hosszúra sikeredett... :-)

  • kcsa

    veterán

    válasz VD #17 üzenetére

    Nézd, (nyilván emiatt a te szemedben nyilván egy igénytelen surmó vagyok, de) nekem az óra pontosan annyit képvisel, amit Csapoati leírt: a karomon lévő, időt és/vagy egyéb információkat jelző eszköz - nem stílus, nem pénz nem egyéb hozzá társított, vélt vagy valós érték. Hogy egyszerűbben fogalmazzak: nem abba a társadalmi rétegbe tartozom, ahol az alapján ítélnek meg hogy milyen órát hordok.

    És pontosan erről szólnak ezek az eszközök egyelőre. Az persze megint más kérdés, hogy jelen formájában én is használhatatlannak tartom - pl. mi a halálnak bele Snapdragon 400, ha akkuk csak ennyit bírnak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák