Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CharrDen

    csendes tag

    válasz ViTToRe #73 üzenetére

    Ó köszi, le is töltöttem amit kéne, de az ott lévö forumon csak annyit tudtam meg, hogy nem mindig lehet installálni. Most elkezdek próbálkozni (letöltöttem a jad és jar fájlt). Ha esetleg valaki le tudná írni hogy kell, annak nagyon örülnék :)

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz ViTToRe #73 üzenetére

    Arra nem ismersz esetleg vmi trükköt, hogy ha már a djuice féle firmware-ben nem lehet előhozni a feladat kezelőt, akkor legalább kis méretre (tálcára) rakáskor ne szüneteltesse az adott programot?

    Arra gondolok, hogy amikor kis méretbe helyezek egy alkalmazást, akkor az OS felfüggeszti annak a futtatását. Egészen addig azt hittem, h ez így van rendjén, amíg azt nem láttam, h a google maps-et le lehet úgy rakni tálcára, h tovább fusson a háttérben - felkínál a progi egy ilyen lehetőséget, h szünet, vagy tovább futás.

    És mivel a GM is "csak" egy java alkalmazás, ebből gondolnám, h talán van vmi hack, amivel más progiknál is elő lehet csalogatni ezt a funkciót. (esetleg vmi java buhera? :) )
    Pl. palringo-nál elég ciki, h nem tudom futtatni háttérben, és ha lerakom tálcára, akkor kidob a fiókjaimból is. Viszont ha tovább futna a háttérben... :U

    Remélem lesz szoftverfrissítés, és kapunk rendes feladatkezelőt! :W
    Van már egységes gyári firmware? :) Kéne rakni rá egy gyári "international-t", amihez nincs köze a hazai djuice-nak.

    szerk: tud vki vmi normális fájlkezelőt javaban? Olyan nívósra gondolok, mint pl az FExplorer symbian-ra. (meg kéne keresni, hova menti a böngésző a letöltött programokat) Vagy esetleg van vkinek Gmail kliense letöltött formában? Mert ezen az alkalmazáson nem tudom végrehajtani a virtuális billentyű eltávolítását, mivel nem férek hozzá a telepítőhöz. :( Google oldaláról is csak telefonon keresztül lehet letölteni java formájában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák