Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    A fóliához annyit, h én minden telómon használok. És ha normális fóliát veszel (van vagy 1000 féle...) semmilyen hátrányát nem lehet érezni. Minden tökéletesen látszik, nem kell a fényerőt babrálnom, nem tapad, semmi. Így legalább elkerülöm a karcolódást. Az meg h a teló ergem szolgál ki és nem fordítva...
    Azért, ha el akarod adni a telódat, baromira számít, h milyen állapotban van. Az első kérdés, amit feltesznek, h karcos-e? Az O2-met is azért tudtam eladni jó áron, mert makulátlan, karcmentes volt. Aki megvette, vehetett volna 7ezerrel olcsóbbért karcosat, de inkább az enyém mellett döntött. Már elég sok telót adtam el, úgyh tapasztalatból tudom, h eladásnál mi számít. Én is inkább adnék pár ezerrel többet egy karcmentesért, mint egy karcosért kevesebbet. A halálom, ha tele van hajszálkarcokkal, mert az előző tulaj nem vigyázott rá.
    Touch panelt a W-hez meg 22 dolcsiért lehet venni free shippinggel ebayen. Ilyet is vettem már O2-höz és Pixonhoz is kb 1500-1600ft-ért szerszámokkal együtt és hibátlanok voltak, frankón működtek. És nem mindegy, h egy telót mondjuk 28-ért adok el, mert olyan állapotban van és nem csak 21-et adnak érte, mert karcos...
    Azért én ha lehet nem bontanám meg a W-t azért, h érintőpanelt cseréljek, inkább teszek rá fóliát.
    És egész életemben 1x d.gtam cotonnyal. (munkásruhában szórakozni. :DDD )

    ICS-t meg ha annyira akarnának, simán összehegeszthetnének rá. A mostani hót gyenge, új telók/tabletek is ezzel jönnek már ki (lsd.: LG Optimus L7 P700), úgyh nem hiszem, h hardveres akadálya lenne. Ez inkább nem akarás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák