Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    Milyen bőrtokot ajánlotok a telefonra? A lényeg, hogy a telefon szélét tudjam továbbra is használlni, ha már ugye Edge, illetve ha ez egy kinyithatós tok(nem kell feltétlenül zárható), akkor kényelmes legyen használni a telefont, és ne legyen okom rá kivenni a tokból.
    Szeretném a kamerát is használni természetesen tokkal együtt, az lenne a jó, ha sose kellene levennem róla a tokot. Létezik egyáltalán ilyen tok "olcsón" ehhez a telefonhoz már?

    Ha nem bőrtok, akkor inkább Spigen, vagy eredeti Samsung tok a javasolt hozzá?
    Sajnos a speedshopnál az arany színű tokok kifogytak vagy eleve nem is rendelhetőek még(Spigen). :(

    Wireless töltőnél van szempont? Csak is a Samsung, vagy vannak olcsóbb alternatívák is, amelyek ugyan olyan jók(és mágnesesek is)?

    Más: Szerencsére nekem úgymond a cafeteriám része a mobilnet, így nem kell erre költenem. :) De szerentim egy ilyen telefont is lehet mobilnet nélkül használni, lehet nem az összes előnyét, de egy jó része így is jobb, mint egy olcsóbb telefonnak. Meg úgy vagyok vele, hogy lehet 270k-ba kerül, de milyen szép, és milyen minőségi! Ezt is megfizetjük mi...ennyi.

    zombinyul: Megértem. Én egy középútban gondolkodnék, de ha ilyesmi "nem létezik", mert csak a legdrágább a legjobb, akkor én sem feltétlenül vennék rá szar tokot, mert a gagyisága úgy is előtérbe fog kerülni és zavaró lesz hosszútávon.

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák