Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomas01

    aktív tag

    Sziasztok. AZ enyém pixelhibás mint már fentebb írtam. Ma jár le a 72órás csere t-től vettem. Ma bevittem és közölték velem ,hogy mivel még nem kapható nem cserélik ki csak holnaptól ,de mivel lejár a 72órám ez van. Csak az maradt, hogy vissza mondom az egész kócerájt. Majd Átmentem a samu fő szervízbe ahol elküldtek azzal ,hogy ez a t-re tartozik, Ekkor újra visszamentem a t-hez és egy másik ügyintézőhöz kerültem ahol újra elmondtam a bajomat. Ő megértette. Telfonál kb 30percet majd előkaptak valahonnan egy új s7 edget. Kérdezem ,hogy akkor 72órás csere megoldható? Meg persze 99%-ban. Majd ekkor az új telóval a kolléganőhöz átküldött ledúrtam a régi telómat, hogy ne legyen benne semmi adatom. Ezután 30perc szenvedés után közli velem, hogy mivel ehhez az telómhoz szemüveg is jár így végképpen nincsen csere mert azt is vissza kell adni. De mondom az nem hibás... Jó de akkor is vissza veszik azt is. De közben kiderült, hogy az új (csere telónak) nincs cikkszáma és nincsen hozzá gear vr így semmiképen sem kapok cserét.
    Annyiban maradt az egész dolog, hogy holnap vissza megyek soronkivül fogad és remélem tényleg kicserélik vagy ha nem biztos rájuk borítom az asztalt. :(

Új hozzászólás Aktív témák