Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    Sziasztok! Már vagy fél éve szenvedek a telómmal (G900F), lassú mint a dög és zabálja az akkut... akármit csináltam vele...
    Feltettem Odin-al valami sokak által ajánlott ROM-ot is (valami legfrissebb gyári van nemtom...), de azzal is sz.r volt...
    Már nekiálltam a gyári alkalmazásokat is törölni (root van), és leszektem vagy 50-et (nem vicc) és valamivel jobb is lett, de nem lett az igazi... aztán nekiálltam tovább törölni a gyári appokat, de egyszer csak persze, hogy megnyekkent szegény, mert töröltem valamit, amit nem kellett volna...

    Mindegy is, mert megvan a megoldás, ez a ROM: SUPERLite

    Ez valami fantasztikus!!!! Iszonyat kicsi, kiszedtek belőle szinte mindent, úgyhogy majdnem az összes alkalmazást nekem kellett feltenni rá.

    Gyárilag igazából 3 alkalmazás volt rajta:
    - Tárcsázó
    - Fényképező
    - Google Play

    Najó, meg a launcher...

    Ennyi. Én tettem fel a galériát, az SMS appot, file kezelőt, Gmail-t, ébresztőórát, meg mindent...

    Viszont cserébe nincs fent semmilyen törölhetetlen Google app (pl. Könyvek, Zene...) meg Samsung app sem (Link platform, push service...) amik vagy nem tudom, hogy mire jók, vagy tudom, hogy nincs rájuk szükségem.

    Bár még csak 3 napja megy így a teló, de személetlen gyors lett, és k.rvajó az akkuideje!

Új hozzászólás Aktív témák