Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bigyo13

    őstag

    válasz #97246720 #25512 üzenetére

    Általában lehet.. de az S3-nál egyiknél látható volt másiknál nem, és nem a tekercs, hanem az antenna szál, ami az nakku polusához vezeti ki a tekercset!!
    És ha rá is van írva az NFC szöveg sem biztos, hogy benne van.. én is így jártam a Skyphone-nál vett Gyárinak hírdetett akkuval... :((( :W

    (#25515) Clever0: A megoldás a wireless padra és a telefon forróság csökkentésére, ha a padot egy nagyobb és lehetőleg vastag FÉM tárgyra téve használjuk, ezáltal a keletkezett nagymennyiségű hőt elvezeti a fém tárgy és nem a PAD-ra és telefonra terhelődik! :K Én egy 3,5-es régi és rossz HDD-t raktam a PAD alá!:D

    (#25516) embe: Nem ír ki semmit igen, a csillingelés és/vagy a rezgés jelenti, hogy az Akku NFC-s :P

    (#25517) SteveJobs: Itt is rávan írva, hogy NFC ( a szöveg) A Te akkudban jelen van az NFC antenna? Kipróbáltad? Csippan vagy rezeg másik NFC teló összeérintésével hátul? Szerintem nem eredeti gyári az akku.. nekem is ezt írták ott, de hamisat küldtek és nem is derült volna ki, hogy hamis, ha az NFC-t is belerakják! Ha tudod mérd le a gyári akkut, ha megvan még, és az eredetinek küldött akku súlyát grammra.., kíváncsi vagyok van-e eltérés :K

    (#25514) Jack Oneill: "Részben" igaz, amit írt, de a mai felhasználói szokásnál nem lehet alkamazni, a nagy részét.. és azt sem lehet tudni, hogy kinek lobbizik vagy nem a cikk :D
    Lehet épp ez a rossz út, hogy ne töltse teljesen fel az akkut... nem hiszem, hogy nagy kárt csinál vele az ember amúgy.. a formázás valóban nem szükséges LION akkuknál, de a többi az nem fog befolyásolni a töltésnél... néha sikerül csak rátöltenem az akkura, de azt tapasztaltam, hogy arányába NEM bír annyit akkor az akku, mintha teljesen fel lenne töltve, akár csepptöltéssel is, rajta hagyva a töltőt a telón! :N
    Tehát egy 100%-ról 80%-ra csökkentett akku többet bírt a 80% hoz képest, mint egy 60%-ról 80%-ra töltött akku! :K

    (#25520) mike710: A tartós megoldás a hőelvezetés a PAD alá helyezett "vastag" fémtárgyba... :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S3/S5

Új hozzászólás Aktív témák