Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronny3

    aktív tag

    Tegnap este elmentem a Mammutba este 8 kor és 25 percen keresztül az S3-as mellett összevetettem és tesztelgettem az S4-et! :Y

    A csalódás MEGDÖBBENTŐ volt! :W

    Az S4 összességében visszalépés az S3-ashoz képest a kijelző kivételével! :(

    Még a 2GB RAM-hoz képest is laggolt és nem volt pár dolog gyorsabb mint az S3-on!

    A tárcsázó betöltése ugyan olyan lassú, mint a jelenlegi S3 4.1.2-őn!!! :(((

    A telefon súlya "túl" könnyű és érezhetetlen a zsebben, hogy "megvan-e még"...

    az állapotjelző LED fele AKKORA, mint az S3-ban :O
    És 3db S4-et vetettem össze mindkét színből és mindnek különböztek egy-két LED színeinek erőssége, vagyis egyik sem volt egyforma fényerejű! :F

    Még a fényképező részt se tudom dicsérni, mert a látószög indokolatlanul kisebb lett..(visszalépés)
    ..
    A két Samsungos arc meglepetten figyelte az összevetésemet az S3-hoz képest és ők is megdöbbentek pár dolgon!

    Az Android verzió lehet nem végleges, de Ápr. 17-ei! Tényleg utolsó pillanatra hagyták a javításokat, amik NEM sikerültek jól!

    A telefon jelenlegi ÁRA pénzkidobás, azért is mert a Samsungosok is mondták, hogy "jön" a cseppálló és porálló változat...
    Ez a jelenlegi Mo-ra kiadott telefon nem ér többet 110.000,- Ftnál.. nemhogy 210.000-et:(

    Lassan kezdem azt hinni, hogy a tárcsázó 1,5 mp-es betöltése NEM sw hiba, hanem hardver, így aztán elég gáz! :W Nem hiszem, hogy nem tudták volna javítani már hónap alatt és úgy kiadni az S4-et, hogy az javítva van:(

    A döntés megszületett:

    S4-et ebben a változatban NEM veszek semennyiért! :W

    Akik eddig vettek sok szerencsét hozzá... KÍVÁNOM, hogy kevés bajuk legyen vele! :U
    Sajnos ez a döntés született, és engem lepett meg legjobban :(((

    Mélyen egyet értek (#1786) Vertigo HSZ-ével!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák