Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [DE2JAY]

    senior tag

    válasz Kaci84 #2003 üzenetére

    Az amiről beszélsz az CSAK Custom kernellel + voodo sound-dal csalogatható elő az S1-ből is. Szóval most a custom firmware-t állítod szembe egy gyárival. Nem védeni akarom a tellát, de ezt azért kéretik figyelembe venni! Custom nélkül az S1 se szólt nagyot.
    Amúgy a DAC-ra én is kíváncsi lennék, erről nekem sincs infóm!

    MÁS: ADAPT SOUND-ot próbálgatta valaki már állítani, én már az S1-en és S2-n kiéltam magam a darabokra teszteléssel, aki még teszt Fetisiszta az írhatna róla egy komolyabb szösszenetet!!

    [ Szerkesztve ]

    Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

  • Pete55555

    addikt

    válasz Kaci84 #2003 üzenetére

    Én vájtfülűnek vallom magam (az olcsóbb fülesektől frászt kapok) Most direkt megnéztem az SGS-t, beállítottam a voodoo-t, hangerőt nem növeltem maradt -10db, bass boots-ot kapcsoltam be, standard/gain+5 full dynamic range-en. Így a lejátszóval az EQ-n a magasat és a közepet feljebb kellett tekerni (nekem) mert kevésnek éreztem, azazhogy a mély volt sok.
    S4 minit pedig rock EQ-ra állítottam.
    Szvsz nem sok különbség van köztük, ami abból a tekintetből nagyon jó, hogy az SGS az egyik legjobb lejátszónak minősül, még ma is, szerintem az S4 mini sem marad le sokkal. Bár az GS-t lehetne még babrálni, voodooval nagyobb hangerőt adni, több beállítás, stb, de én meg vagyok elégedve az S4 minivel ilyen téren.

    Hangsúlyozom, ez személyes vélemény, nyilván mindenkinek más a füle, én ezt tapasztalom/hallom.

    (#2005) [DE2JAY] :K Igen, ezt hozzáadva pláne jó teljesítmény amit a mini kiprésel magából.

    Szerk: Jut eszembe, az adapt sound-al is szórakoztam, végigcsináltam a lépéseket, valami haszna van, nem oly' nagy hülyeség.

    Szerk 2 - Most látom, hogy kérdezted :D Csináld végig a lépéseket, szerintem nem hüyleség, bár hatalmas különbséget nem fogsz hallani.

    Szerk 3: Sennheiser CX 300-as fülessel teszteltem a telefonokat egyébként.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák