Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz kali #15431 üzenetére

    1. ha valaki pl feltesz egy btu-s 5.0.1et és hozzá felteszi pl. A tmh-s csc-t azzal kárt nem tud csinálni
    2. Ha valaki frissebb modem verziót használ mint amit az eredeti rendszer tartalmaz azzal sem okoz kárt,sőt ha a modem verziója frissebb az nem jelenti azt hogy tán rosszabb lehet mint a régebbi,ha meg a bootloadernek nem tetszik úgy sem bootol be,lásd az én esetem(a boc4 cp-ben hibás volt a non-hlos.bin,bootloopos lett a note4,feltettem a javítottat és jó lett)
    3.pl ha rendszerkép nélkül frissít valaki bootloadert vagy recovery-t na azzal már lehet hogy kárt tud okozni...
    4.sehol nincs leírva hogy az 1fáljos rendszert hova kell tallózni az odinban,anno kipróbáltam,mind1 volt hogy bootloader-be,pda-ba,csc-be vagy phone-ba tettem az 1fájlos teljes romot,hiba nélkül feltette!
    Azért köszi hogy egyesek hülyének néznek,azt gondoljátok hogy szándékosan kárt akarok másnak okozni?hát köszönöm... olyat nem szoktam javasolni vagy mondani amit én ne próbáltam volna ki, meg persze a legfőbb szempont amit sokan elfelejtenek az az hogy: Mindenki csak saját felelősségére! Aki nem jártas a dolgokban az ne csinálja...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák