Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • banhammer

    veterán

    válasz puskint #5495 üzenetére

    Miért nem lehet használni a fórum keresőjét?
    Ne mondja nekem senki, hogy a kereső használata nehezére esik.

    "(Tudom, tudom, a te "koszos" népnevelő linkjeid a topik információtartalmát gazdagítják.)"

    Attól, hogy a te műveltséged lába nyomába nem érhetünk mi alig 70-es QI rendelkező véglények akik örülnek, hogy nagyjából helyesen tudják a pörköltszaftos ujjaikkal bökdösni a billentyűket, hogy abból a nagy számok törvénye alapkán előbb vagy utóbb értelmezhető szavak a szavakból mondatok kerekednek nem tehetünk, de igyekszünk, hogy a lépteid nyomán felverődő porból esetleg egy kis tudást is fel tudunk szippantani.

    Hidd el eddig még senkinek sem ártott ha egy picivel bővítette a lexikális tudását.
    A muszály, muszáj dolog meg az én hibám, nem jegyeztem meg, de már jó úton haladok, hogy a lábad nyomán felszálló porból egy kis helyeseníró tudás is tapadjon rám.

    Ó vezess az úton, legyél a szellemi vezetőm, mutasd a Nivánába vezető helyes utat, TE aki már a fény útját járod mert leráztad magadról a földi lét visszahúzó negatív erőit,TE akinek nevét Xenu is csak éjszaka rettegve meri kiejteni az ágya alatt, TE aki ember voltál és a fényben meglelted ufonauta éned, TE aki a fórumra azért jársz, hogy az eltévelyedett lelkeket megtérítsd és fényűrhajódon elvezesd őket egy másik dimenzióba.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Új hozzászólás Aktív témák