Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    Na, volt kint a garancia futár, és szépen elintézett mindent. Azt kell mondjam, hogy le a kalappal, kiváló szolgáltatást nyújtottak!

    - előlapi kameramodul egyben a szenzorokkal cserélve, porosodás miatt
    - komplett kijelző, krómkerettel (egybe van sütve) cserélve, mivel az s-view cover ugye nyomot hagyott az oleofób rétegen
    Amit pluszban elvégzett:
    + cserélte a srác az komplett usb stecker részt, mert hogy abban is sok a por
    + kitakarította a fő kamera plexijét is (bár én abban semmit se láttam)
    + adott egy fóliát hozzá,hogy ha mégis tovább akarnám használni az s-view tokot (de nem)

    Mindezt 1 óra alatt elintézte. Minden szerszáma megvolt, szétszedte, pucolta, összerakta, profi volt, és kedves.

    Itt pedig egy kép a porosodó részről. Jól láthatóan a hangszórónál megy be a por, és egészen az előlapi kameráig eljut a két szenzoron át.

    Szóval most van egy majdnem zsírúj telefonom :)
    Csinált valami gyári tesztet a srác, valami #*1# vagy ilyesmi kóddal, de sajnos nem tudtam megjegyezni a pontos kódot... a lényeg hogy egy csomó gomb jön elő, amivel a telefonnak mindenét le lehet tesztelni...

    Amúgy ATO-s (austria open) készülék, kinti mediamarktban vettem. Szóval azt a tévhitet is egyből eloszlathatjuk, hogy külföldön vett készülékre nincs premium gari idehaza ;) Számla, garijegy kellett, meg a mysamsungos visszaigazolás a regisztrációról.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák