Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChD

    tag

    Na HI!
    Már éjszaka belaktam minden app-al és widgettel a cm_music_edition-t és nagyon szépen muzysikál... :) Nem kamu, hogy oc. nélkül is veri az oc.-s rom-ok zömét :) Arról nem is beszélve, hogy stabil mint atom és minden megy rajta elsőre semmi baszkurálás, wifi-gps-bt akár 1x-re is külön külön és mindenhogy apik ok. minden jó eddig 1x fagyott a zeam lancser de semmi komoly, nyomtam neki, hogy állitsa le, ujjraindult a lancser és azóta szépen megy. Gyors, mindent tud, kivéve, hogy adaffix-es hívásazonosító nem megy ráfel. :( ill. az optimize tool box felmegy, de folyamatosan hibákat dobál, de ezeknélkül is szép az élet a kis zenészen. :) elmegy a cam.-ja is, régi ciánokon ezzel volt gond :) szóval az 1.1 az tényleg jó. Tegnap óta kb. 20 perc beszélgetésem volt és félóra zenehallgatás, minimális net, kb 3/4 óra volt mire markettbóől összeszedtem a cuccokat, kb 1 órát nyomogattam, mire beállítgattam, és még mindig 14ó 39p-et ad az akku készenlétre :) %-ot még nemtok mondani, de hamarosan megnézem azt is. :) Bátran ajánlom mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák