Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fredibeni

    csendes tag

    Sziasztok!

    Először is köszönöm mindenkinek a sok hasznos (vagy kevésbé hasznos, de gondolatébresztésnek mindenképpen jó) hozzászólást, problémafelvetést, választ, linket, stb., aminek köszönhetően ma már én is egy SG Ace tulajdonosnak mondhatom magam.

    Ez az első okos telefonom (leszámítva párhetes Symbian szenvedést), tehát van honnan fejlődnöm, de sok kérdésemre, problémámra megtaláltam a választ itt, az általatok csatolt linkeken vagy rákeresve a neten. Egy dologról azonban nem találok sehol részletes leírást, ebben kérném a segítségeteket: ez pedig a névjegyzék.

    Több gmail-es címem is van, melyek címtárát szépen szinkronizálja a telefon. Ezenkívül vannak ugye névjegyek a SIM kártyán, a telefonon (és még lehetne akár az SD kártyán is), stb., amelyeket össze is kapcsol (vagy nem). Szeretnék egy olyan egységes jegyzéket létrehozni, amelyik a lehető legrészletesebb adatokat (telefonszámok, email címek, fénykép, egyéb adatok, stb) tartalmazza. Hogy lehet ezt legegyszerűbben megcsinálni, mit javasoltok? Jó az, hogy több névjegy össze van kapcsolva (pl. a telefonban is van és a gmail-ben is), vagy pl. töröljek minden névjegyet a telefonról és csak a gmail-ben hozzak létre egy nekem tetsző címtárat? Kies-sel szerkesztgetni nem nagy élmény (sőt nem tudok minden szükséges adatot bevinni), lévén, hogy több száz névjegyről van szó. A gmail-es névjegyeknél pedig néha megcseréli a vezetéknevet és a keresztnevet és ez utóbbit teszi előre, ami nekem már eleve nem tetszik.

    Szóval mit javasoltok? Vagy tudtok egy korrekt írást ebben a témában?

    Előre is köszi a segítséget!

  • fredibeni

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani a marketről egy pár olyan játékot (elsősorban logikai jellegűt), ami a letöltést követően akkor is játszható, ha nincs neten a telefon?

    Köszi!

  • fredibeni

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, mert megőrülök!

    Nem tudom használni a kamerát a telefonon.
    A kamera elindul, de a funkció gombok inaktívak, hiába nyomogatom, nem reagálnak, sőt pár másodperc múlva el is tűnnek és csak a fényképezés gomb marad a kijelzőn, de hiába nyomom, nem csinál semmit. Sőt még a vissza gombra és a menü gombra sem reagál...A készíthető fényképek száma (3562) mellett megjelent egy lakatszerű ikon a kijelzőn, lehet, hogy ez a probléma oka? Nem értem miért van ott, és azt főleg nem, hogy került oda. Az akksi teljesen fel van töltve, az sd kártyán még van 6 giga hely...Az sd kártya egyébként működik, a zenéket lejátssza róla.

    Eddig jól működött a kamera, egyik pillanatról a másikra történt mindez. Már újraindítottam, kivettem az akksit is, kártyát is, stb, de semmi. Van valami ötletetek?

    Előre is köszi!

  • fredibeni

    csendes tag

    válasz JNSK #1662 üzenetére

    Köszi, sejtettem, hogy valami pofonegyszerű megoldás lesz, de rá nem jöttem volna...

    Még egyszer köszi!! :DD

Új hozzászólás Aktív témák