Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaimee

    tag

    Köszi az akkukímélési tippeket, most már kihúz egy napot, mondjuk 2G-n vagyok amikor nem mobilnetezek, meg levettem a fényerőt, de azért elég sajnálatos, hogy egy napig nem tudom úgy használni, hogy folyamatosan WiFi-n vagy 3G-n lennék, és ezzel szerintem agyonlövi a varázsát, hogy a widgetek kint folyamatosan frissülnek, hogy bárhol tudok chatelni stb... Nem baj még próbálkozok vele, hogy kicsit többet húzzak ki ezekkel, ezt leszámítva nagyon jó kis telefon :DD minden app működik, csak annyi kérdésem van, hogy pl. ebuddy megy a háttérbe és a feladatkezelő nem látja, csak ha belépek, most töltsek le rá egy advanced task killer-t? Mert ez elég necces... Meg pl.: amikor felmászok mobilnetre automatikusan elindul az ebuddy, és nem találtam olyan opciót amivel lelehetne lőni... :W És csinált olyat, hogy lezártam zenelejátszó közben a képernyőt és nem akart feléledni a középső gombbal, utána képernyőzárral be és amikor megnyomtam a középsőt elkezdett fotókat csinálni a képernyőről... Biztos beragadt a visszagomb :F ...

    2 éves Labrador vs. SEX10MiniPro = Az okostelefon nem bizonyult elég okosnak, hogy elmeneküljön... R.I.P.

Új hozzászólás Aktív témák