Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jocoarsenal

    csendes tag

    Sziasztok!

    5 napon át tartó napi 3 óra fórum olvasás után sikerült elérnem a 75xx hozzászólás végére, az elejétől elkezdve. Ezúton szeretném megköszönni azoknak a hozzászólását, akik úgy kezdték,hogy " Olvasgatom egy ideje a fórumot, meg elolvastam az eddigi hozzászólásokat, majd olyan kérdést tettek fel, ami minimum 20x volt már fent az előzőekben. Szintén szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik inkább más telefont favorizáltak, és csak azért jöttek ide, mert nem hitték el,hogy az ACE jobb. Köszönöm nekik, hogy segítségükkel ilyen sok haszontalan hozzászólást is elolvashattam, és egy egy témának ugyanazon kérdését 826 féle módon láthattam megválaszolva és megkérdezve. SZERETLEK TITEKET :DD

    Ezen kívül nagyon szépen köszönöm nyakoati, vepe Bélaaaa, iMaverick és mg01 hozzászólásait, akiknek hála, az augusztus 10-én megrendelésre kerülő ACE telefonomon remélhetőleg minden elsőre, gond nélkül fog menni, mert annyi mindent és úgy kifejtettek már,hogy egy 2 éves is tudna fw-t frissíteni meg új romot felrakni.

    Köszönöm srácok, hogy Ti tényleg építettétek a fórumot és átadtátok a tudásotokat. Respect :R

Új hozzászólás Aktív témák