Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz mg01 #4846 üzenetére

    mg1
    THX :R

    Droti25:
    Szerintem a 2.3.4-et tedd fel mert az a legújabb mindenki másra esküszik,de még ha a legújabb nem is jön be akkor is ott a lehetőség hogy feltedd a régebbit(2.3.3) bár ha engem kérdezel ha tapasztalatlanabb vagy akkor először használnám kicsit 2.2 vel aztán ha valami nem felel meg vagy fagy vagy egyszerűen sz@r akkor váltanék!Nem sok különbség van a 2.2 és 2.3.4 között vagyis nincs annyi hogy hűűűűűűű most mindenképpen fel kéne tenni mert annyival jobb lesz ha nem videózol vele veszettül meg meg vagy elégedve a gyorsasággal a kinézettel akkor megvárhatod a hivatalos frissítést is én szerintem csak feldobom megnézem milyen ez a 2.3.4 aztán ha nagyon bejön hagyom ha nem akkor már megy is vissza a 2.2 gyári ez mind 2 nap leforgásán belül ;)
    Gyakorlatilag meg:
    Letöltöd a nokiprogramok.hu ról a packot plussz a drivert fentebb ha nincs fent a gépeden a KIES aztán bemásolgatod a kibontott fájlból a helyére a dolgokat az odinban a leírás alapján download módba rakod a telót színtén leírás alapján összekötöd a géppel és nyomsz egy startot(a böngésződet msn meg ilyeneket kapcsolj ki)....pikk pakk kész a 2.3.4

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák