Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz vadkörte #21022 üzenetére

    Telepítést úgy csináltam, ahogy leírásban volt, teljesen törölte cache-t, faxtory reset, minden reset...

    Meghagytam egyenlőre gyári touchwiz-t (mert amúgy eddig launcherpro volt.)
    80mb volt az egész rom, tehát jól kipucolták :)
    A quadrantot lefuttattam mindenek előtt 1220 pontot kapott (gyári 580-hoz képest nem rossz :) )
    Azt bírom benn, hogy wi-fi gyorsan kapcsolódik nagyon
    Amúgy semmi extra nincs benn alapból, de van ez a 3 progi 14_toggles.zip (a főképernyőre lehúzható redőnyön 14 ikon van a gyári 4-5 helyett, reboottal, shutdown-al stb stb), DT_apps2sd.zip, HTC_Beats_Music.zip ezeket is feltettem.
    Nehéz sebességről véleményt mondani, mert a nap nagy részében a HTC ONE X-emet használom, ezt meg most este teszteltem, de one x-től nem gyorsabb :D
    Számológép, és kamera a galaxy SII-ből való, kicsit jobb mint a gyári, de kamerán alig van így elsőre észrevehető különbség. Számológép elfordítva kibővül.
    Facebook, youtube, és pár ilyen alap program ki van szedve, úgyhogy azokat visszatelepítettem.

    Egy dolgot viszont nem értek (vagy legalábbis nem tudom a megoldást) a "live wallpaper removed" tehát nincs egy sem, és nem is ajánlja fel a beállítási lehetőséget sem, de annyira nem, hogy ha felteszek egy élő háttérképet arra azt mondja hogy leáll, és nem tudom egyáltalán elindítani.

    És 2x előfordult, hogy ez a 14 toggles cucc leállt, és eltünt a felső menü. (újraindítás után lett csak jó)
    Szóval nem 100%-os, de majd pár nap után kiderül, jónak mondható-e. :)

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák