Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VD

    őstag

    válasz asdasdasd #433 üzenetére

    Hogy lehet a saját Wifi-je nélkül telepíteni Market-ről. Arra gondolok, hogy PC-n letölteni és SD kártyán átvinni. De én úgy láttam, hogy Market-ről csak a készülékkel lehet letölteni. Ötlet?
    Google. Van kismillió másik alkalmazás bolt, ahonnan letöltheted az alkalmazásokat a számítógépedre és adatkábellel át a memóriakártyára, onnan meg egy fájlkezelővel telepítheted. Javaslom fusd itt a fórumon az android alkalmazások topikot! ;)

    Hol állíthatom, hogy hova telepítse amit letöltök? (Telo/SD)
    2.1 alatt sehogy, lévén az app to SD csak 2.2-től elérhető. Ott is csak akkor ha a program írója ezt támogatja. Moddolt romokkal van megoldás más telefonoknál.(pl.:spica)
    Magát a telepítőfájlt úgyis csak az SD-re tudod felrakni, ha gépre van kötve, mert azt látja külső meghajtónak. Telepítéskor viszont már a készülék memóriájába rakja magát. Kivétel a navigációs programok és durvább 3D-s játékok ahol a program még a memórikártyára is tárol adatokat. (térkép, stb.)

    Telón hova teszi amit telepítettem.
    Van egy data mappa, de ezt rootolás nélkül úgysem tudod mokolni, úgyhogy mindegy.

    Milyen file kezelővel lehet megnézni?
    Bármilyen! :DDD Az astro és az ES a két legelterjetebb, de szinte bármelyik jó, max a kezelőfelülete más. De ezekkel sem tudod root nélkül a telefon memóriáját buzerálni. (szerencsére!)

Új hozzászólás Aktív témák