Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Larát meggyötörte a természetfeletti erőkkel való találkozás

    Látszik is, az előző részben szebb volt ;]

    (#28) orichalcos Szerintem 5 évente 100e-et rákölteni nem is sok, csak a játékok árkülönbözetéből meg is van :D ;] Egyébként engem meg a konzolok nem győztek meg, hogy akár egy fillért is megérne beleölnöm.

    (#33) orichalcos Nálam a 'szarszutyokkonzolport' nem a konzolt minősíti hanem a fejlesztőket.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz gianni85 #35 üzenetére

    Ha az én hsz-emre értetted akkor értelmezd még egyszer, mert nem ezt írtam ;)

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz TBT #45 üzenetére

    Hiába számít a játékélmény és a hangulat, de mit érek vele ha random játszhatatlanra beakad? Hogy felhozzam megint az fps-t :P, de értékeket inkább nem is írok, pl. az első medvés résznél elindult a kergetőzés, majd amikor odaért a qte részhez (mert az ilyen már kurvára fontos hogy benne legyen) másodpercekre megállt az egész. Vagy, és ennél már írok értéket, állok a hegyen, egyik irányba nézve ~45 fps, másik irányba átfordulok és 23. Jó, sokkal több mindent kell ma már kiszámolni a kártyáknak mint régen, de emlékeim szerint akkor ha valami akadt akkor közel állandó szinten akadt.
    Nekem a kedvenceim a mai napig az első Tomb Raider, Quake, Half Life, F.E.A.R. Valószínűleg a nosztalgia is erőteljesen erősíti az emlékeket :), ettől függetlenül nekem mai napig ezeknek a hangulata maradt meg, és fogott meg. Hiába volt 320x240 a grafika pl. a TR-nél, az a hangulat amit a barlangokban lévő egyedüllét és mászkálás adott _azon a grafikán_ (vagy azon grafika ellenére, hiszen azért nem láttunk messzire, vagy a barlang tetejét, mert nem bírta a hardver), életem legjobb játékainak mondom, és ezeket már hiányolom az új játékokban. A T-rex-el való harc, és az előle menekülés óta sem voltam még olyan infarktus közeli állapotban mint attól, annyira intenzíven berántott a hangulat :D
    Igen hangulatos ez az új is szó se róla, őszintén örülök hogy nem cseszték el és élvezetes lett, de azt látom (a konzolok miatt ;] :P) inkább csinálták pörgősre és akciódúsra, mint a régi agyalósra és mászkálósra (kell itt is, csak épp a kettő célja már nem teljesen ugyanaz).
    Ugyanez a Half Life is, nekem a Source grafikája tökéletesen megfelel, sokkal jobban beleélem magam a történetbe és játékokba azon a grafikai szinten mint a mostanin.

    Ma jött ki az első peccs, ezzel már simábbnak tűnik a futása így fél órányi játék után, és így már jobban lehet figyelni a hangulatra is :)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák