Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalis

    senior tag

    válasz b. #425 üzenetére

    Az új főverzió nálam is inkább averzió lett. (nem véletlenül) A hotfixes viszont már alakul, egyelőre no problem, az irány jó, lesz ez még így se, remélem lesz ez még jobb is. :)

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

  • zseko

    veterán

    válasz b. #425 üzenetére

    Olvastam, de te vered itt magad egy rosszul sikerült driver után, hogy bezzeg az nvidia, "nekem személy szerint semmi problémám nincs Nvidida driverrel,sem nyáron sem télen." Holott bőven voltak szar driverek náluk is, csak te épp szerencsésen nem futottál bele. Én meg igen (először saját, később más gépét javítva). Én meg ennek a hibájába nem futottam bele. Bár én 'csak' 20+ éve foglalkozom gépekkel, de ismerem a Sinclairt, igaz én 'csak' +4 és C64-el foglalkoztam, amazt haverom használta. Én meg azt nem értem miért kell a másikat hülyének nézni , arrogánskodni, és arcoskodni pl. a 30 év tapasztalattal. És? A hitháborút NEM én folytatom, hanem azok akik az nv-t állandóan úgy állítják be mint aki még sosem adott ki rossz drivert és soha semmi hibája. Én valóban amd párti vagyok és nem vennék sem intelt sem nv-t ha nem kényszer, de ennek ellenére soha nem állítottam, és nem is fogom állítani hogy az amd jobb, vagy hibátlanabb, és ugyanúgy elmondom amikor gépet kell összeraknom valakinek, hogy adott esetben jobban járna intellel vagy nv-vel. Azt nem értem, egy új alapokra épülő szinte 0 napos és tapasztalatos drivert minek kell feltenni aztán meg megy a panaszkodás (igaz én is feltettem annak ellenére hogy már olvastam a hibákról :DDD). Nincs azzal semmi probléma, ha azt mondja valaki, ez a driver szar. Azzal van a probléma mikor valaki amellett kardoskodik, hogy az összes amd driver szar, bezzeg az nv-nél. Én is úgy gondolom ahogy a #240-ben írtad: "Az lenne a természetes, hogy ha mindenkinél jó lenne mindenféle hókusz pókusz nélkül, de ennél a meghajtónál ez nem így van." Csak kissé sok ez a "bezzeg az nv", miközben tele a net a cáfolatával. Mintha nem az nv-nek köszönhetné a játékos társadalom pl. a Mafia 2 és a Crysis 2 problémákat, hogy az első kettőt említsem ami az eszembe jutott. Szerintem itt zárjuk le. Nagyjából ugyanazt gondoljuk, csak én nem hypeolom mellette az nv-t. Ez a driver szar sok embernél. Nálam szerencsére nem. Ennyi.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák