Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz V.Stryker #72 üzenetére

    "egy programozónak vagy IT-snak tuti jó, hogy egész nap fejjel benne van a terminalba és pötyög. "

    A franc tudja, a saját gépemen már nagyon ritkán terminálozok, mert megy minden.
    Álatlában az Ubi topicban szoktam segíteni, ahhoz kell terminálozni itthon.

    Egy hardver támogatása alapján meg ne szűrj le sok mindent.

    Amúgy én a melóhelyen írtam scriptet a windózra, a hálózati meghajtók csatolására (a recisnek, meg az egyik főnöknek), mertha úgy indul el a laptopjuk, hogy kicsit később csatlakozik a wifi, mint szokott, akkor a csoda Win7 simán eldobja a hálózati meghajtókat. Így kitettem az asztalukra +a sartupba a .bat -ot, ami meg felcsatolja :D

    Most akkor mondjam ez alapján, hogy a Win7 ígyfosúgyfos? Ami az egyik redszernél hiba, az a másiknál nem? :)

    A disztrók számával egyetértünk, de az X működésének kicsit utánanézhetnél, mert az X-het elég 1, azaz 1 drivert megírni, az ugyanis minden disztróban ugyanaz.

    A hardvergyártók hozzáállása meg egy másik dolog, mert az USB3-ad támogatása sem a Linux fejlesztőitől függ igazából (pontosabban mire lesz hozzá open driver, az függ tőlük, de azért vedd bele, hogy ezek az emberek nem fizetésért dolgoznak javarészt...)

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák