Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Köszi a Youtube feltöltést. Nem tudom mi lehetett az élő adás alatt, de a videó nézése közben úgy éreztem, hogy nem maradtam le semmiről. Amikor Pheke arról beszélt, hogy nincs kép és/vagy hang, akkor sem volt semmilyen szakadás. Az egy dolog, hogy 3 részben lett feltöltve, de ez az ágyon fekve kávét szürcsölgetve a képernyőre való pár plusz bökésen kívül nem okozott nehézséget. :)

    Megfordult a fejemben, hogy egy-két csetes troll talán akkor is benyög valamit a képről, amikor az gond nélkül látszódik... Phekét sajnálom, mert pont Ő az aki a szívét is beleadja az adásba és szereti megosztani a pozitív élményeit az adott eszközről, miközben be is mutatja ezt - nem érdemli meg, hogy egy-két technikai hiba kizökkentse az adásból és elvegye a kedvét.

    A tablet egyszóval od.baszós (elnézést)! Ilyen tudással és kiegészítőkkel nagyon jó vétel lehet, és biztos vagyok a JB frissítésben is.

    ui.: A kölyök módban a háttér eléggé faramuci. A fehér nyúl a víz tetején áll (???) gumicsizmában és ássa a vizet. Ez mi? :D

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák